O nás

Cílem našeho internetového obchodu Ferovycaj.cz je zprostředkovat lidem možnost zakoupit čaje a kávu značky Clipper Teas. Clipper jako jedna z mála značek vlastní certifikaci Fairtrade. To i jedním z hlavních důvodů, proč se náš tým rozhodl tuto anglickou značku rozšiřovat dál. Prodejem produktů Fairtrade pomáháme opomíjeným výrobcům a zemědělcům z chudých oblastí. 

Budeme rádi, když s námi podpoříte dobrou věc, za jejíž účelem jsme tento e-shop zakládali.

"Výrobek Fairtrade se pozná podle ochranné známky přímo na obalech. Jedná se o nezávislé označení, které spotřebitelům zaručuje, že výrobky splňují stanovené sociální, ekologické a ekonomické požadavky spravedlivého obchodu."

Historie projektu

Náš tým si s nápadem prodávat kvalitní čaje a kávu, které podporují férový obchod, pohrával již delší dobu. Mezi vytvořením stránek obsahu jsme popíjeli a ochutnávali čaje Clipper, abychom měli snadnější výběr druhů pro začlenění do naší nabídky.

Začínali jsme pouze s deseti druhy, ale během krátké doby jsme nabídku rozšířili o další vynikající sáčkové čaje, sypané čaje, praženou a rozpustnou kávu a horkou instantní čokoládu.